GUS-QSCBLF-02-5100-C
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 510 Ohm ±0.25% 50mW Per Element - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +