GUS-QSCBLF-02-2740-FC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 274 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +