GUS-QSCBLF-01-3741-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 3.74 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +