GUS-QSCBLF-01-3002-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 30 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +