GUS-QSCBLF-01-2800-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 280 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +