GUS-QSCBLF-01-1182-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 11.8 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSO ...
Description +
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 11.8 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP