GUS-QSCBLF-00-3602-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 36 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +