GUS-QSCALF-01-1870-FC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 187 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +