- GUS-QS8ALF-02-5110-F
GUS-QS8ALF-02-5110-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 511 Ohm ±1% 100mW Per Element - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description