GUS-QS8ALF-02-2610-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 261 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +