- GUS-QS8ALF-01-9101-DB
GUS-QS8ALF-01-9101-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 9.1 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description