GUS-QS8ALF-01-3162-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 31.6 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin Q ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 31.6 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP