GUS-QS8ALF-01-3092-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 30.9 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +