GUS-QS8ALF-00-8662-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 86.6 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +