GUS-QS0BLF-03-1741-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.74 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +