GUS-QS0BLF-02-8202-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 82 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +