GUS-QS0BLF-02-4321-C
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 4.32 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +