GUS-QS0BLF-02-2550-CC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 255 Ohm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +