GUS-QS0BLF-02-1601-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.6 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +