GUS-QS0BLF-01-3002-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 30 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +