GUS-QS0BLF-00-2552-G
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 25.5 kOhm ±2% 50mW Per Element - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +