- GUS-QS0BLF-00-2262-FF
GUS-QS0BLF-00-2262-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 22.6 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description