- GUS-QS0BLF-00-2000-J
GUS-QS0BLF-00-2000-J
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 200 Ohm ±5% 50mW Per Element - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description