- GUS-QS0ALF-03-6190-FA
GUS-QS0ALF-03-6190-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 619 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description