GUS-QS0ALF-03-4300-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 430 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +