GUS-QS0ALF-03-2702-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 27 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +