GUS-QS0ALF-03-1600-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 160 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +