GUS-QS0ALF-03-1273-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 127 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +