GUS-QS0ALF-02-6042-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 60.4 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Tube Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +