GUS-QS0ALF-02-5101-C
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 5.1 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +