GUS-QS0ALF-02-48R7-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 48.7 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSO ...
Description +
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 48.7 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP