- GUS-QS0ALF-02-4322-BA
GUS-QS0ALF-02-4322-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 43.2 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 20 Pin QS ...
Description
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 43.2 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP