GUS-QS0ALF-02-3742-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 37.4 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +