GUS-QS0ALF-02-26R7-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 26.7 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +