GUS-QS0ALF-01-2050-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 205 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +