GS8BLF037152CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 71.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 71.5 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube