GS8BLF037150CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 715 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOI ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 715 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube