GS8BLF035620CCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 562 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 562 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC - Tube