- GS8BLF034022FFT
GS8BLF034022FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 40.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - ...
Description
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 40.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube