GS8BLF033161GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 3.16 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 3.16 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube