GS8BLF031821CT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.82 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +