GS8BLF027500GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 750 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - T ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 750 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube