GS8BLF021960FCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 196 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 196 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC - Tube