GS8BLF021822FCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 18.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 18.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC - Tube