GS8BLF021241FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.24 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.24 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube