- GS8BLF021101FCT
GS8BLF021101FCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.1 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC ...
Description
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.1 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC - Tube