GS8BLF016801JCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 6.8 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOI ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 6.8 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC - Tube