GS8BLF016200GT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 620 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
+ see all
Accessories Notify Me
Description +