GS8BLF011871BT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.87 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +