GS8ALF038060BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 806 Ohm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 806 Ohm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube